}

niedziela, 7 czerwca 2015

..i po WAKACJACH

Cel: Bawaria, Austria
.. piąty raz wyjechaliśmy w te piękne strony. Dla nas są piękne, iż czuje się w powietrzu spokój, a ludzie którzy nas otaczali byli bardzo mili i uśmiechnięci;) ..tego nam było trzeba;)
Nocleg: INZELL
Po raz kolejnym naszym domem wakacyjnym był :
Breitmoos 27   83334 Inzell
Hotel jest zarządzany przez młodego człowieka, który przygotowuje wszystko sam... mało tego jest kucharzem, a jego dania to poezja czyli niebo w gębie!! W weekendy czyli od piątku do niedzieli można zjeść obiad na miejscu (byliśmy niestety poza sezonem). Hotel łączy się z restauracją.
Dom posiada dużo pokoji z łazienką i co najważniejsze z balkonem. Co do balkonu... poranny widok gór - bezcenne;)
Śniadanie to szwecki stół, na którym są przysmaki tutejszej kuchni Bawarskiej takie jak np. Leberkäse, szyneczka Schwarzwaldzka, serki przeróżne, paszteciki, dżemiki, musli, mleko, kawa a do tego bułeczki chrupiące. Wieczorem, zaś jest okazja do skosztowania piwka z okolicznego browaru;)
Goście często przyjeżdżają na jeden-dwa noclegi (po trasie)przeważnie na motorach. Plac parkingowy jest duży, a dla dwu kołowców nawet miejsca z zadaszeniem;) 
Co można robić w INZELL:
przedwszystkim zdobywać szczyty, jeździć na rowerku, uprawiać nordic walking, pływać. Inzell to miejscowość widokowa, na około góry, łąki Alpejskie, krówki Milki;)  
Nocleg z śniadaniem wynosi 30 EURO za osobę. - Bardzo Polecam ;)

Brak komentarzy: